Zawody obsługuje firma Datasport

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych BIEG DLA DZIECI
Wałbrzych, 15 sierpnia 2021 r.


Liczba zawodników : 163
Liczba opłaconych zawodników: 163
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1 BIEŃKO AGNIESZKA SP4 / WAWRZEŃCZYCEPOLPOLOK 
2 BIEŃKO MIKOŁAJ prze / WAWRZEŃCZYCEPOLPOLOK 
3 BIERNACKA AMELIA SP1 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
4 BIZIOREK MICHALINA prze / STRUGAPOLPOLOK 
5 BIZOŃ MARIA SP4 / LUBAWKAMUKN POD STRÓŻĄPOLPOLOK 
6 BODZEK STANISŁAW SP4 / LUBAWKAMUKN POD STRÓŻĄPOLPOLOK 
7 BOHONOS KORNELIA SP4 / JAROSZÓWPOLPOLOK 
8 BORKOWSKA JAGODA prze / SZCZAWNO ZDRÓJPOLPOLOK 
9  BUJAKOWSKA JOANNA  SP1 / WAŁBRZYCHBRAKPOLPOLOK 
10  BUJAKOWSKA KATARZYNA  prze / WAŁBRZYCHBRAKPOLPOLOK 
11 BUŁA BLANKA prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
12 BUŁA KSAWERY SP1 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
13  CHADZIKONSTANDINU KAMIL  SP4 / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
14 CHMIELEWSKI ANTONI SP1 / WALBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
15 CHMIELEWSKI FRANCISZEK SP1 / WALBRZYHCLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
16 CHMIELEWSKI JAKUB SP1 / ŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
17 DABROWSKI RADOSŁAW prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
18  DALECKI ALEXANDER  SP4 / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
19 DARMOCHWAŁ NATALIA SP4 / WAŁBRZYCHPSP NR 2 W WAŁBRZYCHUPOLPOLOK 
20 DĄBROWSKI SZYMON SP1 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
21 DĄBROWSKI TOMASZ prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
22 DEREŃ HANNA SP4 / LUBAWKAMUKN POD STRÓŻĄPOLPOLOK 
23 WÓJCIK DOROTA prze / MĘDŁÓWHURAGAN MĘDŁÓWPOLPOLOK 
24  DRABINA ZOFIA  prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
25 DYBKA FABIAN SP4 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
26 DYRAJCZYK IGA prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
27 DZILIŃSKA EMILIA prze / BOGUSZÓW-GORCEZABAWYDOKAWY.PLPOLPOLOK 
28 FALKOWSKI BŁAŻEJ SP1 / BŁAŻEJÓWLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
29 FIOLEK DOMINIK prze / ŚWIDNICAPOLPOLOK 
30  FURS-ZALEWSKA ANNA  prze / GŁUSZYCABRAKPOLPOLOK 
31 GAŁKOWSKI MATEUSZ SP4 / LUBAWKAMUKN POD STRÓŻĄPOLPOLOK 
32 GOLASIŃSKI-DRAGAN JAN SP4 / KAMIENNA GÓRAPOLPOLOK 
33  GÓRAJEC LAURA  prze / WAŁBRZYCHBRAKPOLPOLOK 
34 GRAJETA DAWID SP1 / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
35 GRAJETA FILIP SP1 / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
36 GREGORCZYK JAN SP1 / KŁODZKOPOLPOLOK 
37 GROMALA KAMIL SP4 / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK 
38 GROMALA NIKODEM SP1 / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK 
39 GRZESIAK TYMON prze / STARE BOGACZOWICEGRZESIACZKIPOLPOLOK 
40 HARASYM MICHALINA SP4 / WYSOKAMKS PARASOL WROCŁAWPOLPOLOK 
41 HARASYM NIKODEM SP1 / WYSOKAMUKN POD STRÓŻĄPOLPOLOK 
42 JANKOWSKA AMELIA prze / WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
43 JANKOWSKI KONRAD SP1 / WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
44 JAZ KACPER SP1 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
45  JOŃSKA NATALIA  prze / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
46JOŃSKI KAJA prze / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
47JOŃSKI TYMON prze / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
48 KŁODAWSKI KACPER SP1 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
49  KAŁENDEK MAJA  SP1 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
50 KAMIŃSKA MONIKA SP4 / WAŁBRZYCHPSP 28 W-CHPOLPOLOK 
51 KAMIŃSKI DAMIAN prze / DUSZNIKI ZDRÓJUKS ORLICAPOLPOLOK 
52 KAMIŃSKI FABIAN prze / DUSZNIKI ZDRÓJUKS ORLICAPOLPOLOK 
53 KARPIŃSKI BŁAŻEJ prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
54 KARPIŃSKI BŁAŻEJ prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
55 KĘPIŃSKA JULIA SP4 / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
56 KĘPIŃSKI MARCEL SP1 / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
57  KIEWRA GRZEGORZ  SP4 / WARSZAWAAZS AWF WARSZAWAPOLPOLOK 
58  KIEWRA KAROLINA  SP4 / WARSZAWAAZS AWF WARSZAWAPOLPOLOK 
59 KLODAWSKA KORNELIA prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
60  KŁOSOWSKA HANNA  SP4 / WAŁBRZYCHBRAKPOLPOLOK 
61 KMIECIK KORNELIA SP4 / LUBAWKAMUKN POD STRÓŻĄPOLPOLOK 
62  KORZECKA KAROLINA  SP4 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
63 KORZECKI BŁAŻEJ prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
64  KOWALIK FILIP  SP4 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
65  KRATA AGNIESZKA  SP4 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
66  KUBAŚ DAWID  prze / KŁODZKOPOLPOLOK 
67 KUCHARSKA JULIA prze / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA PIŁKARSKA DIAMENT WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
68  KUCHARSKI FILIP  prze / WAŁBRZYCHSZKÓŁKA PIŁKARSKA DIAMENT WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
69 KWIATOWSKA NATALIA SP1 / MIEROSZÓWUKS SOKOŁOWSKOPOLPOLOK 
70  LEMAŃSKA NATALIE  prze / JUGÓWBRAKPOLPOLOK 
71 LEŃSKI FILIP prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
72  LEŃSKI KACPER  SP4 / WALBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHOK 
73 LEWANDROWSKA ANNA prze / SWIEBODZICEPOLPOLOK 
74 LICHOŃ JAKUB SP1 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
75 LICHOŃ KAJA prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
76 LUBOS MAŁGORZATA SP4 / LUBAWKAMUKN POD STRÓŻĄPOLPOLOK 
77  ŁYSAKOWSKA NATALIA  prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
78  ŁYSAKOWSKI FABIAN  SP1 / WAŁBRZYCHPSP 28 W-CHPOLPOLOK 
79  ŁYSAKOWSKI FILIP  SP1 / WAŁBRZYCHPSP 28 W-CHPOLPOLOK 
80 MAKUCH ERYK prze / BOGUSZÓW-GORCEPOLPOLOK 
81  MALINKA MARCEL  SP1 / BOGUSZÓW-GORCEAKADEMIA PIŁKARSKA FUTGOL CZARNY BÓRPOLPOLOK 
82  MALINKA OLIWIA  SP4 / BOGUSZÓW-GORCEGRUPA BIEGOWA DZIKOWIECPOLPOLOK 
83  SZEWCZYK MARIOLA  prze / WAŁBRZYCHPATRYCJAPOLPOLOK 
84 MARSZAŁEK FLORIAN SP1 / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK 
85 MARSZAŁEK IZABELA prze / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK 
86 MASZTALERZ MATEUSZ prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
87 MATRACKA NADIA SP4 / ŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
88  MICHALAK MICHAŁ  SP4 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
89 MICHALSKA MAJA prze / STARE BOGACZOWICESZKOŁA PODSTAWOWA STARE BOGACZOWICEOK 
90  MICHALSKI DAWID  SP1 / STARE BOGACZOWICESZKOŁA PODSTAWOWA STARE BOGACZOWICEPOLPOLOK 
91  MICHALSKI DAWID  SP1 / STARE BOGACZOWICESZKOŁA PODSTAWOWA STARE BOGACZOWICEOK 
92 GRZESIAK MIŁOSZ SP1 / STARE BOGACZOWICEGRZESIACZKIPOLPOLOK 
93MORZYK ADRIANNA SP1 / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
94  MOSZYK MACIEJ  prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
95 MUSKAŁA DAWID SP4 / GŁUSZYCAPOLPOLOK 
96 STRUŚ NIKOLA prze / WAŁBRZYCHBRAKPOLPOLOK 
97 NIZIURSKI WIKTOR SP1 / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK 
98  NOWAK ALEKSANDER  prze / ŻYRARDÓWPOLPOLOK 
99  NOWAK MAKSYMILIAN  prze / ŻYRARDÓWPOLPOLOK 
100 OSTAPIUK MARTYNA SP4 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
101  OSTAPIUK WOJCIECH  SP4 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
102 PACHOTA JULIA SP1 / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK 
103 PALUCH JAN SP1 / WALBRZYCHPOLPOLOK 
104  PAWLIK NATALKA  prze / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
105 PEŁKA NATASZA SP4 / ŚWIDNICAOK 
106 PIEJKO LENA prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
107 PIWOWAR SZYMON SP1 / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK 
108  PŁOSKA JOANNA  SP1 / ŚWIEBODZICEBRAKPOLPOLOK 
109  PŁOSKA KATARZYNA  SP1 / ŚWIEBODZICEBRAKPOLPOLOK 
110 PODOLSKA HANNA prze / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
111 PODOLSKA KAROLINA SP1 / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
112 PRZEPIÓRSKI JAKUB SP1 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
113 RADZIKOWSKI MICHAŁ prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
114  RESZKA ADRIANNA  SP1 / SZCZAWNO-ZDRÓJBRAKPOLPOLOK 
115 RESZKA TOMASZ SP4 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
116 ROBAK FILIP SP4 / GOGOŁÓWPOLPOLOK 
117 ROBAK MAJA prze / GOGOŁÓWPOLPOLOK 
118 SABAŁA JULIA SP4 / WAŁBRZYCHJULKARUNPOLPOLOK 
119 SABAŁA WIKTORIA SP4 / WAŁBRZYCHWIKIRUNPOLPOLOK 
120 SABAŁA WIKTORIA prze / WAŁBRZYCHWIKIRUNPOLPOLOK 
121 SAMOLAK ALEKSANDER prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
122  SKOCZYLAS MARTA  SP4 / WAŁBRZYCHPSP 28 W-CHPOLPOLOK 
123 SKÓRKA ANTONI prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
124 SKÓRKA ZOFIA prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
125 SOPATA ANTONI SP4 / LUBAWKAMUKN POD STRÓŻĄPOLPOLOK 
126 STRUŚ OLIWIA SP1 / WAŁBRZYCHBRAKPOLPOLOK 
127 STRZELEC JAKUB SP4 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
128  SZARY JAKUB  SP1 / WALBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
129 SZCZECINSKI BRUNO SP1 / WROCLAWNNPOLPOLOK 
130 SZEWCZYK PATRYCJA prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
131 SZEWCZYK WIKTORIA prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
132 SZUL KORNELIA prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
 LEKKOATLETKA NALEŻĄCA DO GRUPY BOBOATHLETE
133 SZUL URSZULA prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
 LEKKOATLETKA NALEŻĄCA DO BOBOATHLETE
134  TOMASZEWSKI FILIP  SP1 / WAŁBRZYCHUKS DZIEWIĄTKAPOLPOLOK 
135  TRELA KRZYSZTOF  SP4 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
136 TRZASKA LENA SP4 / WAŁBRZYCHSP26POLPOLOK 
137 TRZASKA SZYMON SP1 / WAŁBRZYCHSP26POLPOLOK 
138  TRZASKA TOMASZ  SP1 / JEDLINA-ZDRÓJSP26POLPOLOK 
139  TYRPAK AMELIA  prze / WAŁBRZYCHPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZGROMADZENIA SIÓSTR ŚW. ELŻBIETYPOLPOLOK 
140 WANCZURA ANTONI prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
141 WARDZIŃSKA IGA SP4 / MIEROSZÓWUKS MIEROSZÓWPOLPOLOK 
142 WARDZIŃSKA KAJA SP1 / MIEROSZÓWUKS MIEROSZÓWPOLPOLOK 
143  WASIK ANTONI  prze / ŚWIEBODZICEPOLPOLOK 
144  WAWRZYNIAK SEBASTIAN  SP1 / WAŁBRZYCHBRAKPOLPOLOK 
145 WĄS GABRIEL prze / MROWINY, POW. ŚWIDNICKIPOLPOLOK 
146 WĄS KINGA SP4 / MROWINY, POW. ŚWIDNICKILKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
147  WĄTOR FILIP  prze / WAŁBRZYCHPRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZGROMADZENIA SIÓSTR ŚW. ELŻBIETYPOLPOLOK 
148 WĄTOR PAULINA SP1 / WAŁBRZYCHOK 
149  WĄTOR RAFAŁ  SP1 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
150 WĄTOR SZYMON prze / WAŁBRZYCHOK 
151  WDOWIKOWSKA GAJA  prze / ŚWIDNICAPOLPOLOK 
152 WIECZORKIEWICZ ADAM prze / WĄDROŻE WIELKIEPOLPOLOK 
153  WILCZYŃSKI MATEUSZ  SP1 / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
154  WILCZYŃSKI PATRYK  SP4 / WAŁBRZYCHLKS GORNIK WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
155  WIŚNIEWSKA MARTA  SP1 / WAŁBRZYCHTEAMPIETRASZKOPOLPOLOK 
156  WŁODARCZYK ALICJA  prze / WAŁBRZYCH, POW. WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
157 WOJTANOWSKI SZYMON SP4 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
158 WOJTANOWSKI WOJCIECH prze / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
159  WOŹNIAK PIOTR  SP1 / CIESZÓWPOLPOLOK 
160  WOŹNIAK TOMASZ  SP1 / WAŁBRZYCHPOLPOLOK 
161 WÓJCIK DOROTA prze / MĘDŁÓWHURAGAN MĘDŁÓWPOLPOLOK 
162 ŻEGOTA WIKTORIA SP1 / SIEDLĘCINSP SIEDLĘCINPOLPOLOK 
163 ŻUK ELENA prze / WALBRZYCHOK