Zawody obsługuje firma Stowarzyszenie Pro-Run Wrocław

Wirtualny Bieg Dobroczynności Veritatis Splendor - 10 KM
Świat, 16 października 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 172
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
 ANTONISZYN DARIUSZ6610km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
 BARTYKOWSKA MARTA14610km / POCZTA POLSKAOK 
  BIAŁAS ANDRZEJ 1110km / M50BYTOMOK 
  BŁAUT AGATA 10910km / K50BOROWEBEZ KLUBUOK 
  BODYCH ANNA 10710km / K30GOŁKÓWKONDYCJAOK 
  BOHONOS ARKADIUSZ 4410km / M30HENRYKÓWOK 
  BORKOWSKI LESZEK 710km / M50SIEDLCENOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDOK 
  BORKOWSKI ROBERT 3110km / M40WROCŁAWWROCŁAWOK 
  BREGUŁA EWA 10610km / K50TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICAOK 
  BUKOWIECKI KRZYSZTOF 11310km / M30KUNYOK 
  CHEŁKOWSKI RAFAŁ 5510km / M40GIŻYCKOBBL GIŻYCKOOK 
  CHWALBORSKI MAREK 13710km / M50ŁÓDŹOK 
  CIELINSKI KAMIL 12310km / M30LUGANOOK 
  CYSEWSKI MIECZYSŁAW 1410km / M50GRUDZIĄDZOK 
  CZARNOTA DOROTA 2210km / K30LEGIONOWOWYBIEGAJ SIEBIEOK 
  DALKE JOWITA 13610km / K30GDAŃSKZABIEGANE DWIEOK 
 DOBROWOLSKA AGNIESZKA310km / K20WROCŁAWOK 
  DOMAŃSKI DAWID 510km / M20BANINOOK 
  DRASZCZYK IWETA 5210km / K40RACIBÓRZOK 
 DREWCZYŃSKI DANIEL14910km / POCZTA POLSKAOK 
  DRZEWIŃSKA KATARZYNA 12210km / K30WROCŁAWOK 
 DUDA ŁUKASZ10810km / M30CHORZÓWMIRAZ RACE TEAMOK 
  DUDZIAK-PRZEWOŹNA IZABELA 11610km / K40ŚWIĘCIECHOWADOBICONNECTOK 
 DUSZKIEWICZ GRZEGORZ12010km / M40LEGNICAOK 
  DYCHTO MICHAŁ 4310km / M40WARSZAWAMICHAŁ, JOLA, JANEK, CECYLKAOK 
  DZIEDZIC JÓZEF 3410km / M50WOŁOMINZABIEGANY WOŁOMINOK 
  EWERTOWSKI PIOTR 5910km / M50MARKIMARKOWI BIEGACZE / SENSOR CLINIQ RUN TEAMOK 
 FRĄTCZAK IRENEUSZ8210km / M40KWIELICEKWIELICEOK 
 FRĄTCZAK MARZENA4510km / K40WAŁCZOK 
  GAWEŁ BOGDAN 610km / M60OŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJOK 
  GAWRECKA BEATA 2810km / K30JUTROSINJUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZAOK 
  GIL WOJCIECH 3810km / M40WARSZAWACZŁAPSKI TEAMOK 
 GNIADEK DARIUSZ4810km / M50WROCŁAWOK 
  GODLEWSKI KRZYSZTOF 4910km / M40WARSZAWALOVE LIFEOK 
 GOŁĘBIEWSKI ŁUKASZ7310km / M40NASIELSKRUNTEAM NASIELSKOK 
 GOŁUŃSKI JERZY15210km / POCZTA POLSKAOK 
  GÓRSKA KATARZYNA 13510km / K40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
  GRABOWSKA IWONA 14010km / K40KĘTYOK 
  GRANSORT JOANNA 7410km / K40WROCŁAWOK 
 GRYZ JACEK2410km / M40NOWY DWÓR MAZBRAVEHERTS LEGIONOWOOK 
  GUT PAWEŁ 3710km / M20LIBIĄŻOK 
 GUTOWSKI GRZEGORZ16810km / POCZTA POLSKAOK 
  HALIK ROBERT 7810km / M40KRAKÓWBLIŻEJ PRZEDSZKOLAOK 
 HALMANN MIROSŁAW15810km / POCZTA POLSKAOK 
  HALSKI ANDRZEJ 3610km / M50GOGOLINHZ GOGOLINOK 
 HEBEL MATEUSZ15910km / POCZTA POLSKAOK 
  HINTZKE LESZEK 8810km / M40LEŚNIEWOPRZYJACIELE W BIEGUOK 
  JAFFKE JAROSŁAW 8710km / M40ŁEBCZPRZYJACIELE W BIEGUOK 
  JARUGA ANNA 3510km / K50WOŁÓWWOŁÓW BIEGAOK 
  JARZĄBEK ROBERT 210km / M40STRZAŁKOWOSGBOK 
  JÓZEFOWSKI TOMASZ 8410km / M40ŚWIEBODZINOK 
 KACZMAREK MAGDALENA9910km / K40KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
 KAJDANEK JOANNA5610km / K30KATY WROCLAWSKIEOK 
  KALINOWSKI KAMIL 13110km / M30WROCŁAWBIEGAM BO LUBIĘOK 
  KAŚKIEWICZ GRZEGORZ 3010km / M30ELBLĄGOK 
  KATZBAN IRENA 14210km / K50PIŁAOK 
  KĄŚ IWONA 17110km / K40KRAKÓWOK 
 KĘDZIAK PAWEŁ15510km / POCZTA POLSKAOK 
  KLIMA TOMASZ 5010km / M40TYCHYOK 
  KLIMOWICZ SYLWESTER 5710km / M40TYCHYAMATOROK 
 KNAP DAMIAN15310km / POCZTA POLSKAOK 
  KOKORNIAK MARIUSZ 6910km / M40POZNAŃOK 
  KOŁACZ ARKADIUSZ 11910km / M50WROCŁAWMARATON TEAMOK 
 KOPYSTYŃSKA ALICJA13210km / K30BYTÓWZIUTKAOK 
  KOWALSKI RAFAŁ 10310km / M40WROCŁAWRADIO RODZINA WROCŁAWOK 
  KOWALSKI WACŁAW 6810km / M40WROCŁAWBERGSON TEAM RUNOK 
 KOZIATEK MARIUSZ8310km / M40WARSZAWAOK 
  KOZIOŁKIEWICZ PAWEŁ 4010km / M40JELENIA GÓRAOK 
  KRASKA MARCIN 4710km / M30PABIANICEO CO BIEGAOK 
 KRASOWSKI TOMASZ1310km / M40WAŁCZIDAOK 
 KREFT SYLWIA8110km / K40BYTOMOK 
 KUNKEL ANNA14710km / POCZTA POLSKAOK 
KUSZTELAK ŁUKASZ 6410km / M30OZORKÓW88 KUBICA TEAMOK 
  KUZIEL MARCIN 12810km / M30STRONIE ŚLĄSKIEBLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIEOK 
 LARY JOANNA2110km / K20WROCŁAWOK 
  LASKOWSKI PRZEMEK 2710km / M40PNIEWYOK 
  LĄCZAK JUSTYNA 1710km / K40SZCZECINASSECO ACTIVE TEAMOK 
 LESZCZYŃSKI GRZEGORZ1510km / M50CZERWIONKA - LESZCZYNYOK 
 ŁASIEWICKI SŁAWOMIR9110km / M50WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
  ŁĄK TOMASZ 11410km / M40WROCŁAWNOAOK 
 ŁUKOWIAK ALINA11810km / K40CZEMPIŃOK 
 MACHAJ WOJCIECH16210km / POCZTA POLSKAOK 
 MAJEWSKI MARCIN13310km / M40LEONCINROZBIEGAMY NOWY DWÓROK 
 MALIARENKO SERHII14410km / M30OSIEOK 
 MAŁEK PAWEŁ15610km / POCZTA POLSKAOK 
 MANSFELD DOROTA10510km / K40TARNOWSKIE GÓRYNORDICUS STRZYBNICAOK 
 MARCHEL ŁUKASZ5810km / M40PIŁABEZ KLUBUOK 
 MARCINIAK MAŁGORZATA16510km / POCZTA POLSKAOK 
  MATYSIAK MAGDALENA 9210km / K40POZNAŃPOWRÓT DO KORZENIOK 
 MICHALAK ARTUR14810km / POCZTA POLSKAOK 
  MICHALSKA MARLENA 9410km / K50KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
  MIZERACKI BOLESŁAW 17010km / M60BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
 MOROSZCZAK BOGUMIŁ16310km / POCZTA POLSKAOK 
  MRÓWCZYŃSKI RAFAŁ 6210km / M40POBIEDZISKAOK 
  NICPOŃ AGNIESZKA 2610km / K40WROCŁAWOK 
  NOWACKI MICHAŁ 1610km / M30POZNAŃOK 
  NOWAK KONRAD 14110km / M30ŁÓDŹOK 
NOWAK MAGDALENA 11110km / K30STRZELNOOK 
  NOWEK KATARZYNA 6310km / K40SKARZYSKO KAMIENNAAKADEMIA HOLISTYCZNAOK 
 OLBRICH BARBARA5110km / K40ŚWIĘTOCHŁOWICEMIRAZ RACE TEAMOK 
  OPIATOWSKI RYSZARD 7110km / M50KOBYŁKAOK 
  PAWLAK KRZYSZTOF 2510km / M30TORUŃOK 
  PAWLUKIEWICZ PAWEŁ 4210km / M20SIGAJNYOK 
 PIĄTEK MIKOŁAJ16610km / POCZTA POLSKAOK 
 PIĄTEK ROMAN15110km / POCZTA POLSKAOK 
  POLAWSKI MARCIN 8510km / M40SZUBINKECZUP TEAMOK 
  POLOWCZYK PIOTR 10110km / M40BŁASZKISIERADZBIEGAOK 
 POPŁAWSKI PIOTR15010km / POCZTA POLSKAOK 
  POPOWSKI DARIUSZ 2910km / M50INOWROCLAWWYBIEGAJ SIEBIEOK 
  PRAŁAT DANIEL 9010km / M40ŚWIEBODZIN783367121OK 
  PRAŁAT JOLANTA 8910km / K40ŚWIEBODZINOK 
  PRZEWOŹNY GRZEGORZ 11510km / M40ŚWIĘCIECHOWADOBICONNECTOK 
PRZYBYLAK PAWEŁ 6710km / M50LESZNOALMARK LESZNOOK 
  RAŚ ROBERT 6110km / M30ROPCZYCECENTRUM LECZENIA KRĘGOSŁUPA I REHABILITACJIOK 
  RESPONDEK DARIUSZ 8010km / M40WROCŁAWOK 
  ROGALA PIOTR 110km / M30WOŁÓWFC WOŁÓWOK 
  RÓG KRZYSZTOF 13410km / M40CHOCIANÓWZDYSZAAANI CHOCIANÓWOK 
 RÓŻAŃSKI DARIUSZ9510km / M50EŁKAMATOROK 
  RÓŻEWICZ DARIUSZ 1010km / M50TYCHYPANCEOK 
  RÓŻEWICZ EWA 810km / K50TYCHYPANCEOK 
 RUDZIŃSKI TOMASZ16110km / POCZTA POLSKAOK 
  RYBAK TOMASZ 12410km / M30RUDA ŚLĄSKAOK 
  RYBKA DARIUSZ 7010km / M50KROTOSZYNKP PSP KROTOSZYNOK 
  RYŚ DARIUSZ 16910km / M30POZNAŃOK 
  SADOWIŃSKA ADRIANA 9710km / K50KRAKÓWNOWA HUTA TEAMOK 
  SAJEWSKA KAROLINA 11210km / K30WARSZAWAOK 
  SALISZ MIROSŁAW 1810km / M50SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
  SALMANOWICZ ZDZISŁAW 8610km / M60ZIELONA GÓRABIEGOSTACJAOK 
 SAWICKA MARTA16410km / POCZTA POLSKAOK 
 SIKORSKA MARCELINA7710km / K40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
  SKAŁECKA BEATA 9310km / K50KOŚCIANKOŚCIAN TEAMOK 
 SKOWRON TOMASZ12510km / M40TRZEBNICAOK 
SKUPIŃSKI ANDRZEJ 10010km / M40ŁÓDŹBRAKOK 
  SMEREKA KRZYSZTOF 13010km / M40KRAKÓWVAILLANTOK 
  SOKOLOWSKA AGNIESZKA 1910km / K40WIEDENOK 
  SPIKOWSKA MONIKA 410km / K30WROCŁAWOK 
  STACH MARIUSZ 13910km / M20OLEŚNICAOK 
  STANEK JACEK 14310km / M40PIŁAOK 
  STYRCZ MAŁGORZATA 2010km / K50BIELAWABAB BIELAWAOK 
  SURMACZYŃSKI SŁAWOMIR 7510km / M40GŁUSZYCAOK 
 SZCZUREK-MAKSYMIUK EDYTA16710km / POCZTA POLSKAOK 
  SZEWCZYK RAFAŁ 1210km / M40NOWY SĄCZFELEKOK 
 SZTEJKA JOLANTA15410km / POCZTA POLSKAOK 
 SZUL ANDRZEJ7210km / M70NOWY TARGAMATOROK 
  SZUMILAS MARIAN 12710km / M70TRZCIANAOSOM! RUNNERSOK 
  SZUMILAS PAWEŁ 12610km / M40SZCZECINOSOM! RUNNERSOK 
  ŚLEDŹ IWONA 11010km / K40ŚWIĘTOCHLOWICEOK 
  ŚWIDER DARIUSZ 12910km / M40KWIDZYNKLUB ŻÓŁTEGO PODKOSZULKA JANEKOK 
  TOMASICZEK DAWID 3310km / M20DANKOWICEROZBBIEGANE KOMOROWICEOK 
  TWARDOWSKI KRZYSZTOF 11710km / M50WROCLAWAMATOROK 
  URBANIAK MAREK 910km / M40GDAŃSKSP 35 W GDAŃSKU OLIWIEOK 
 URBAŃCZAK SZYMON 10km / M30OSIECZNADOBICONNECTOK 
  URBAŃSKA-KRAWCZYK IZABELA 5410km / K60KAMIENIEC WROCŁAWSKIZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUOK 
  WALKOWSKI DARIUSZ 7910km / M50RUDA SLASKAAUGUSTEAMOK 
  WARWAS-KRASKA JOANNA 9610km / K30PABIANICEO CO BIEGAOK 
  WARZECHA ARKADIUSZ 12110km / M40TYCHYCRIK FCA POLANDOK 
  WIDERA ANDRZEJ 10410km / M30KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAOK 
  WILCZYŃSKA ANETA 3210km / K40JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOOK 
  WIŚNIEWSKA KORNELIA 13810km / K40GDAŃSKZABIEGANE DWIEOK 
  WOJTECZEK JÓZEF 6010km / M50BOLESŁAWIECKGHM O/ LEGNICAOK 
  WOJTECZEK TERESA 5310km / K50BOLESŁAWIECBIEGAM BO LUBIĘ BOLESŁAWIECOK 
  WOŚ ŁUKASZ 6510km / M40RAKONIEWICEBRAKOK 
  WOZBANOWICZ EWA 4110km / K40STRASZYNSTRASZYN BIEGAOK 
  WOZBANOWICZ JACEK 3910km / M40STRASZYNSTRASZYN BIEGAOK 
  WRĘCZYCKI ŁUKASZ 2310km / M30LUBLINIEC5 PUŁK CHEMICZNYOK 
 WYRWAS TADEUSZ16010km / POCZTA POLSKAOK 
  ZAJĄC ANNA 4610km / K50JARCZÓWTOMASZOWSKA GRUPA BIEGOWAOK 
 ZAJĄC KONRAD7610km / M30JARCZÓWJARCZÓW BIEGAOK 
 ZDZIKOT TOMASZ14510km / POCZTA POLSKAOK 
 ZIOMEK BARBARA15710km / POCZTA POLSKAOK 
  ZIOMEK BARBARA 9810km / K40BYTOMPGB SPORTOWA PACZKAOK 
  ZYDEK GRZEGORZ 10210km / M30RYBNIKOK