Zawody obsługuje firma Datasport

Piławska Skała
Piława, 23 sierpnia 2020 r.


Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Drużyna - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 197
Odebrało numery: 181

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Klasyfikacje Odebrał
numer
1  ABRAMIK TOMEK 1011km / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
2  ANDREASIK MICHAŁ 10811km / M40BIELAWAOKPowiat 
3  ANDRZEJEWSKA PAULINA 26611km / K30BIELAWAPCH SPORT TEAMOKPowiat 
4  ANDRZEJEWSKI MICHAŁ 10511km / M30BIELAWAPCH SPORT TEAMOKPowiat 
5 ANTONISZYN DARIUSZ7611km / M50SZCZYTKOWICESZCZYTKOWICE W BIEGUOK 
6  BARAN EWA 25111km / K40WROCŁAWMARATON TEAMOK  
7  BARANIUK GRZEGORZ 11211km / M40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
8  BARANIUK IWONA 21911km / K40PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
9  BASIUK BEATA 23711km / K40PIŁAWA GÓRNAOKPowiat 
10  BERBECKA KAROLINA 22911km / K30MIRSKOK 
11  BERNATEK MARCIN 5211km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK  
12  BOBEL ARTUR 511km / M30WROCŁAWOK  
13  BOLISĘGA ANDRZEJ 1911km / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
14  BORA ANDRZEJ 21611km / M70WROCLAWWKB PIAST WROCLAWOK  
15  BROŻYNA HANNA 25811km / K40PIŁAWA GÓRNA-OKPowiat 
16  BUCZYŃSKI TOMASZ 111km / M30BIAŁY KOŚCIÓŁKOMPANIA GÓRNICZAOKPBK Powiat 
17 BUGANIUK MAREK4411km / M40BIELAWAOKPBK Powiat  
18  BURDA PIOTR 5511km / M40MILIKOWICE-OK 
19  CABAJ DAMIAN 11711km / M30ŚWIDNICAPCH SPORT TEAMOK 
20  CHABIELSKI MAREK 8611km / M20PIŁAWA GÓRNAPIŁAWA RUNNING TURBO HARDCOREOKPowiat  
21  CHUDYK KRZYSZTOF 211km / M50PIŁAWA GÓRNAOKPowiat  
22  CICHOŃ ELŻBIETA 24111km / K30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
23  CIEŚLA PATRYK 6911km / M30ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
24  CYBULSKA URSZULA 22311km / K40WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
25  CZAJKOWSKI STANISŁAW 21811km / M70JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
26  CZAPIGA GRZEGORZ 3311km / M30BORÓWBORECZEK TEAMOK 
27 CZERKAWSKA JUSTYNA22611km / K30GRODZISZCZEOPTIMA CARDIOOK 
28 ZAWODNIK ANONIMOWY24311km / K30 KOMPANIA GÓRNICZAOKPBK Powiat  
29  CZYŻEWSKA MONIKA 22111km / K40OSTROSZOWICEKOMPANIA GÓRNICZAOKPBK Powiat 
30  DARGACZ DOMINIK 12711km / M20WAŁBRZYCHMAD RUNNERSOK 
31  DOMAGAŁA ADAM 2011km / M50BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
32  DOMAGAŁA JOANNA 23811km / K30DZIERŻONIÓWOKPowiat 
33  DOMAGAŁA TOMASZ 5011km / M30DZIERŻÓNIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
34  DOMINIK KAMIL 11811km / M30STRZEGOMOKPBK 
35  DUDA ANDRZEJ 3211km / M30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat  
36  DUDEK ADRIANNA 26011km / K40SIECHNICEPROGRESOK 
37  DUDEK MAREK 8211km / M40SIECHNICEOK 
38  DUDZIK JACEK 21111km / M60KŁODZKOLKS ISKRA JASZKOWAOK 
39  DUDZIŃSKI MICHAŁ 6411km / M30STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKPBK 
40 DUMIŃSKI TOMASZ8011km / M40STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
41  FARNHOLTZ EWA 23411km / K30ROZTOKAGRUPA BIEGOWA: BEZ GRANICOK 
42  FARNHOLTZ PAWEŁ 1211km / M30ROZTOKAGRUPA BIEGOWA: BEZ GRANICOKPBK 
43  FIGAS JOANNA 24811km / K30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOK 
44  FLAKA PAWEŁ 3111km / M40BURKATÓWOK 
45  FLOREK KATARZYNA 25511km / K30WROCŁAWOK 
46  FRANKOWSKA ELŻBIETA 25311km / K50WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWOK  
47  FRANKOWSKI DAMIAN 6711km / M50WROCŁAWWKB PIAST WROCLAWOK  
48  FRELIK KAROL 8511km / M20MSZCZONÓWLKS OSUCHÓWOK 
49  FRYDECKA ELŻBIETA 26411km / K50ŹRÓDŁAAKB ESEMASOK 
50  FRYDECKI SLAWOMIR 20911km / M60ŹRÓDŁAAKB ESEMASOK 
51  FRYDRYCHOWICZ GRZEGORZ 7511km / M30PSZENNOOK 
52  FURCOŃ BOGUSŁAW 4611km / M40BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat  
53  GALUS-PAWLIK KATARZYNA 24911km / K30WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHOKPBK  
54  GIL STANISŁAW 20511km / M60DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
55  GLAPIAK KATARZYNA 23111km / K40WAŁBRZYCHKOBIETY W BIEGUOK 
56  GOŁĘBIEWSKI JACEK 811km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
57  GOŁUCH ARKADIUSZ 8311km / M40ŁAGIEWNIKISTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKPowiat 
58  GORCZYŃSKI FILIP 10911km / M40WROCŁAWBURZA TEAMOK  
59  GRABISZEWSKI ANDRZEJ 1611km / M40DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat  
60  GRZEGOREK GRZEGORZ 6611km / M40KĄTY WROCŁAWSKIEOK 
61  HANÁČEK ZBYNĚK 10411km / M40VELKÉ KUNĚTICEBOLĄCE KOLANOOK 
62  HOŁOWNIA TOMASZ 10611km / M30STRZEGOMGRUPA BIEGOWA: BEZ GRANICOK 
63  JARUS ANDRZEJ 311km / M40PIESZYCEWKURW_TEAMOKPowiat 
64  JASKÓLSKI MARCIN 3011km / M40WROCŁAWHAPPYFEETTEAMOK  
65  JEZIORSKI WIKTOR 6111km / M40PIŁAWA GÓRNAOBS PIŁAWA GÓRNAOKPowiat 
66  JURASZ ALEKSANDRA 26211km / K30KAMIENIEC ZĄBKOWICKIOK 
67  JURCEWICZ MARCIN 4511km / M40PIŁAWA GÓRNAOSP PIŁAWA GÓRNAOKPowiat 
68  KACPRZYK MARIUSZ 3811km / M40JEDLINA-ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEOK  
69  KACZMAREK ADAM 9811km / M40MILICZK2 POWEROK 
70  KACZMAREK ANNA 26511km / K30MILICZK2 POWEROK 
71  KADYS ŁUKASZ 11011km / M30MIĘDZYLESIELKS ISKRA JASZKOWAOK 
72  KALISZYK GRZEGORZ 9411km / M40WAŁBRZYCHMAD RUNNERSOK 
73  KAPŁON STANISŁAW 21211km / M60KŁODZKOLKS ISKRA JASZKOWAOK  
74  KARAŚ ŁUKASZ 8411km / M40PIŁAWA GÓRNA-OKPowiat 
75  KAŚKIEWICZ TOMASZ 4011km / M40ŚWIDNICAOK 
76 KISIEL MACIEJ8811km / M40DZIERŻÓNIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
77 KLIMECKI KRZYSZTOF2311km / M20BOGUSZÓW-GORCEWYBIERZOK 
78  KOŁACZEK SYLWIA 25411km / K40WROCŁAWOK 
79  KOMADA MARIUSZ 7711km / M30ŚWIDNICA-OK  
80  KORCZYŃSKA ALICJA 26911km / K40POGORZAŁABIEGOWA POGORZAŁAOK 
81  KORCZYŃSKI ŁUKASZ 11311km / M40POGORZAŁABIEGOWA POGORZAŁAOK 
82  KOSICKA DAGMARA 22011km / K30ŚWIDNICAOK 
83  KOSIM MACIEJ 1311km / M50WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOK  
84  KOWALCZYK TOMASZ 2911km / M50PIESZYCEBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
85  KOWZAN MARZENA 26111km / K40WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOK  
86  KOZIOŁ STEFAN 4311km / M30JAWORZYNA ŚLĄSKAOK 
87  KRAWCZYK MAŁGORZATA 24611km / K30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
88  KRAWCZYK PIOTR 12111km / M30WROCŁAWOK 
89  KROCZAK WIKTORIA 26311km / K16MIĘDZYLESIEMAD RUNNERSOK 
90  KRZACZKOWSKA IWONA 27011km / K30WROCŁAWDZIKI WROCŁAWOK 
91  KRZACZKOWSKI ŁUKASZ 7011km / M40WROCŁAWDZIKI WROCŁAWOK 
92 KULIK JULIAN21711km / M70PIŁAWA GÓRNA-OKPowiat 
93  KULINA MACIEJ 9711km / M20WROCŁAWOK 
94  KUŁAKOWSKI MARCIN 2411km / M20JEDLINA-ZDRÓJSOWIE TEAMOK 
95  KURNYTA STANISŁAW 10211km / M50WAŁBRZYCHTEMMPO WAŁBRZYCHOK 
96  KWAŚNY RAFAŁ 11511km / M30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
97  LASKOWSKI MARCIN 12011km / M30KŁODZKOMAD RUNNERSOK 
98  LECHOWSKI JAN 21011km / M60JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEOK 
99  LESIAK GRZEGORZ 1811km / M40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
100 LEWIŃSKA NATALIA26811km / K20JELENIA GÓRAOK  
101  LĘGA WIESŁAW 3411km / M40ŚWIDNICAKS TĘCZAOK 
102  LISOWSKI CZESŁAW 21411km / M70DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
103 LISOWSKI JACEK12611km / M50TURAWAOK 
104  LISZKA KAMIL 8111km / M30JAROSZÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOK 
105 LUBASKI ZYGMUNT20611km / M60ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
106  ŁUCIÓW ADRIANA 25211km / K16PIŁAWA GÓRNA-OKPowiat  
107 MAJ STANISŁAW20411km / M60PIŁAWA GÓRNAOKPowiat 
108 MAKOWSKI KAMIL7411km / M40PIŁAWA GÓRNA-OKPowiat 
109  MALINOWSKA NATALIA  11km / K20BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
110  MANDAT JANEK 20311km / M60OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAOK 
111  MARCINOWSKI NORBERT 1511km / M30BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
112  MĄCZKA BOLESŁAW 7811km / M40ŚWIĘTOSZÓWOK  
113  MIZERACKI BOLESŁAW 20211km / M60BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
114  NAWROCKI PIOTR 411km / M30PIŁAWA GÓRNAPCH SPORT TEAMOKPowiat  
115 NESTEREWICZ RYSZARD21311km / M60KŁODZKOLKS ISKRA JASZKOWAOK 
116  NIEDOJAD GRZEGORZ 1111km / M30PIESZYCEKOMPANIA GÓRNICZAOKPBK Powiat 
117  NOGAWKA MARCIN 2711km / M30GŁUSZYCANSK RUNSOK  
118  OLEJNIK KRZYSZTOF 5711km / M30WROCŁAWOK 
119  OPALIŃSKA DOROTA 22411km / K30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
120  OPALIŃSKI JACEK 1411km / M30DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
121  OSTROPOLSKI HENRYK 20111km / M60DZIERŻONIÓWBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOKPowiat 
122  PANEK RADOSŁAW 5111km / M20KAMIENIEC ZĄBKOWICKIBIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAOK 
123  PARECKI PIOTR 10711km / M40OPOLEOK 
124  PASCHKE MARCIN 5911km / M30WYSOKAALIOR RUNNING TEAMOK 
125  PAWLAK MARIUSZ 7111km / M30LUBAŃOK  
126  PAWŁOWSKA ADRIANA 25611km / K40ŚWIDNICAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAOK 
127  PAWŁOWSKI PIOTR 10111km / M50ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAOK