Zawody obsługuje firma Datasport
naglowek
Sky Tower Office (tylko pracownicy firm w budynku Sky Tower) - sprawdź czy znajdujesz się w prawidłowej drużynie!
Liczba zawodników : 815
Liczba opłaconych zawodników: 699
  Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono Koszulka Klasyfikacje
  ABEL ŁUKASZ  14 / M30RĄBIEŃSTINGS RĄBIEŃOKOK 
  ANDRYCHOWICZ RADOSŁAW  13:3 / M40ŻYRARDÓWOKOK 
  ANTOŃCZYK ELŻBIETA  10:3 / K20WROCŁAW-OKOK 
 ANTOSZCZYK JOANNA 11 / K20KALISZROŻO RUNNING DIVISIONOKOK 
  ANTOSZEK JEREMI  10 / M20WROCŁAWOKOK 
  AUGUSTYN TOMASZ  13:3 / M50PIASECZNOOKOK 
 AUGUSTYN WOJCIECH 13:3 / M20PIASECZNOOKOK 
  BADEWICZ TOMASZ  10:3 / M30KRAPKOWICEGARAGE JIM BEAMOKOK 
  BAJON ŁUKASZ  10:3 / M30STRZEGOMOKOK 
 BAJSTOK ADRIAN 11 / M20CZEMPIŃKOŚCIAŃSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIEOKOK 
 BAJSTOK PAWEŁ 11 / M40CZEMPIŃKOŚCIAŃSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIEOKOK 
  BALCAR JAROSŁAW  12:3 / M30TARNÓWOKOK 
  BAŁA ADAM  11 / M50SZCZAWNO-ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCH OK 
  BANAŚ ROBERT  15 / M30NOWA RUDAAKTYWNA NOWA RUDA OK 
  BANDURSKI MICHAL  13:3 / M30BELCHATOWOKOK 
  BARANOWSKI DARIUSZ  12 / M20WISKITKI OK 
  BARAŃSKI RAFAŁ  13 / M40DŁUGOŁEKAUKS SZERSZENIE DŁUGOŁEKAOKOK 
  BARTOSIK KRZYSZTOF  13:3 / M40BOGATYNIATWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOKOK 
  BARTOSZEK ADRIAN  10:3 / M30KALISZOKOK 
  BĄKOWSKI TOMASZ  10:3 / M40OŁAWAOKOK 
  BECQUET JOHAN  11:3 / M30WROCŁAWOKOK 
  BEDNARCZYK MAGDALENA  16 / K20STRZEGOMSTRZEGOMSKA DWUNASTKAOKOK 
  BEDNARSKI ADRIAN  17 / M30WROCŁAWPIECHOTĄ PO SCHODACHOKOKStraż bez munduru 
 BEDNARZ MAŁGORZATA 10 / K40OTMUCHÓWOTM.BOKOK 
  BELA BEATA  16:3 / K50WROCŁAWOKOK 
  BERESTECKI PATRYK  11:3 / M20STRZEGOMKP PSP JAWOR OKStraż mundur 
  BEZWIERZCHNY ŁUKASZ  10 / M30GOSTYŃKP PSP GOSTYŃOKOKStraż mundur 
  BIAŁOBŁOCKA ALICJA  11 / K30WROCLAWOKOK 
  BIELIŃSKI PAWEL  12 / M30PIEŃSKMAX.X TEAMOKOK 
  BIENIAS DAMIAN  12:3 / M30KOZYHIGHLANDERS TEAM OK 
  BIERNACZYK MAREK  11:3 / M30KRZEMIENIEWOOKOK 
  BIERNAT MATEUSZ  11 / M20OPOLEKREMÓWKA WADOWICEOKOK 
  BINKOWSKI MICHAŁ  14 / M30ROKIETNICAOKOK 
  BIŃKOWSKA MONIKA  12 / K20WROCŁAW-OKOK 
  BLEJA KRYSTIAN  11:3 / M40BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAOKOK 
  BLICHARZ KAMILA  10:3 / K30WROCŁAWOKOK 
  BŁASIAK PAWEŁ  13:3 / M20STRZELINDRUŻYNA KATAOKOK 
  BŁASZCZAK ŁUKASZ  14:3 / M30DZIERŻONIÓWLEDWO DYCHAOKOK 
  BŁASZCZYK RÓŻA  10 / K30WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWOKOK 
  BŁASZYK ARKADIUSZ  14:3 / M20LESZNOOKOK 
  BOCZAR WALDEMAR  16:3 / M30WROCŁAWOKOK 
  BOGACKI TOMASZ  12 / M20WAŁBRZYCHOKOK 
  BOGOBOWICZ DOMINIK  11:3 / M20CZĘSTOCHOWAOKOK 
 BORTIUK OLEH 12:3 / M20KAMIENNA GÓRAOLDBOYSOKOK 
  BRANDYS MONIKA  14:3 / K30WROCŁAWLEDWO DYCHAOKOK 
  BRYLCZAK KRZYSZTOF  14 / M20STARY GOSTYŃOKOK 
  BRZOSTOWIECKA ANGELIKA  10 / K20WROCŁAWOKOK 
  BRZÓSKA KATARZYNA  11 / K20CHRZANÓWOSP CHRZANÓW OKStraż mundur 
  BUĆKO SARA  12:3 / K20KNURÓWOKOK 
  BUDZIŃSKI RAFAŁ  10:3 / M30KRAPKOWICEGARAGEGYMKRAPKOWICE OKStraż mundur 
  BUGAJ JACEK  12:3 / M30WROCŁAWRKS CHUWDUOKOK 
  BUJKO TOMASZ  12 / M20OPOLESZTYWNIUTKO PO SCHODKACHOKOKStraż mundur 
  BUKACKA IRENA  17 / K30WROCŁAW- OK 
 BUKAŁA JANUSZ 10 / M40OTMUCHÓWOTM.BOKOK 
 BUKOWIEC KRZYSZTOF 13 / M30DZIAŁOSZYN531147299OKOKStraż bez munduru 
  BURAKOWSKI MARIUSZ  12:3 / M40TRZEBNICADTR BIEGAOKOK 
  BURLIDIS ELEFTERIOS  10 / M30ŚWIDNICAMAX.X TEAMOKOK 
  BURZEC TOMASZ  12:3 / M40WROCŁAWHFBOKOK 
 BYKOWSKI MAREK 15 / M20ŚCINAWKA ŚREDNIAAKTYWNA NOWA RUDA OK 
  CAŁY ALICJA  15:3 / K30WROCŁAWOKOK 
  CERANKA HUBERT  12 / M20GOSTYŃCERANKA TEAMOKOKStraż mundur 
  CERANKA KRYSTIAN  12 / M20GOSTYŃCERANKA TEAMOKOKStraż mundur 
  CHACZKO ROBERT  16:3 / M30WROCŁAWOKOK 
  CHAJA RADOSŁAW  14 / M30OBORNIKI ŚLĄSKIEOKOK 
 CHARALAMBIDIS MICHALIS 11 / M30WROCLAWOKOK 
  CHODOROWSKI KRZYSZTOF  10 / M30WROCŁAWPRZEDWOJEWSKI MOUNTAIN TEAMOKOK 
  CHOJNACKI RYSZARD  11 / M70WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWOKOK 
CHOŁOTA MAREK  13 / M40PIŁABIEGOWY ŚWIATOKOK 
  CHRZAN ANNA  13:3 / K40BORÓWDRUŻYNA KATAOKOK 
  CHRZAN DARIUSZ  13:3 / M40BORÓWDRUŻYNA KATAOKOK 
  CIASTKO SZYMON  13:3 / M20WROCŁAWCIASTKOTEAMOKOK 
  CICHA KATARZYNA  13:3 / K30BORÓWDRUŻYNA KATAOKOK 
  CICHOŃ ANETA  11 / K20SUCHODANIECKREMÓWKA WADOWICEOKOK 
 CIEPŁY MACIEJ 10 / M30WROCŁAWOKOK 
  CIESIELSKI BARTOSZ  14 / M30WAŁBRZYCHOKOK 
  CIESZKOWSKI AMIR  12 / M30WROCLAW OK 
  CISZEWSKI ARKADIUSZ  13:3 / M40KOBIERZYCEOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W KOBIERZYCACHOKOKStraż mundur 
  CITAK SŁAWOMIR  10:3 / M40GOGOLINGARAGEGYMKRAPKOWICE OKStraż mundur 
  CUKER BŁAŻEJ  16 / M20KUROPATNIKOSP KUROPATNIKOKOKStraż bez munduru 
  CZAJKOWSKA AGNIESZKA  11 / K30KĘDZIERZYN-KOŹLETIIMBOOKOK 
  CZAJKOWSKI ANDRZEJ  11 / M30KĘDZIERZYN-KOŹLETIIMBOOKOK 
  CZAJKOWSKI MAREK  11 / M30KĘDZIERZYN-KOŹLETIIMBOOKOK 
  CZAPKA PAWEŁ  12 / M20ĆMIELÓWOKOK 
  CZARNECKA WIESŁAWA  10:3 / K50WROCŁAWROZBIEGANE PASTYLKIOKOK 
  CZECHOWICZ MAŁGORZATA  13:3 / K30BĘDZINDRUŻYNA KATAOKOK 
  CZERNACHOWSKI MAREK  11:3 / M50TARNOWSKIE GÓRYVEOLIAOKOK 
  CZYSZCZOŃ MARCIN  12:3 / M30WROCŁAWRKS CHUWDUOKOK 
  ĆWIĄKAŁA RAFAŁ  15 / M30JELCZ-LASKOWICEOKOK 
  ĆWIĘKA DAMIAN  16:3 / M30LUBAŃWALECZNI NIEZNISZCZALNIOKOK 
  ĆWIKŁA DENIS  11:3 / M20STARE BUDKOWICEOSP STARE BUDKOWICEOKOKStraż mundur