Formularz systemu Datasport

II OBORSKA PĘTLA
Obora k. Lubina, 03 listopada 2019 r.


Liczba zawodników : 145
Liczba opłaconych zawodników: 134
Lp. Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono
1BARCZUK RAFAŁ  LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
2BARTOSIK MAREK  GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
3 BELGRAU TOBIASZ   LUBINMSPORT TEAM LUBINPOLPOLOK 
4 BIELAK GRZEGORZ   LUBINPOLPOLOK 
5 BIELAK LUKASZ   LUBINPOLPOLOK 
6 BIELAK PIOTR   WROCŁAWPOLPOLOK 
7 BIK STANISŁAW   LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
8 BOREK DANIEL   LUBINKRAV MAGA BE SAFE LUBIN/LEGNICAPOLPOLOK 
9 BRZOZOWSKA JOANNA   LUBINELITERUNNERSCLUB.PLPOLPOLOK 
10BULERSKI MARCIN  OBORAAMATORSKA GRUPA TRENINGOWA CCCPOLPOLOK 
11 BURKIEWICZ IZABELA   WSCHOWASTOWARZYSZENIE MADNESSPOLPOLOK 
12 CHMIEL MARIUSZ   BĄDZÓWKGHM O/ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLPOLOK 
13ZAWODNIK ANONIMOWY   MADNESS CREW TEAMPOLPOLOK 
14 CHMIELEWSKI WOJCIECH   OBORAMADNESS CREW TEAMPOLPOLOK 
15 CHREŚCIAK DOROTA   ŚRODA ŚLĄSKAPROSZKÓW TEAMPOLPOLOK 
16CIERLIK ISKAR  OBORASTOWARZYSZENIE MADNESSPOLPOLOK 
17CIERLIK SŁAWEK  OBORASTOWARZYSZENIE MADNESSPOLPOLOK 
18 CIERPIAŁ JAROSŁAW   OBORAPOLPOLOK 
19 CZERNIEJEWSKI JAROSŁAW   LEGNICAPOLPOL  
20CZERNIEJEWSKI KRZYSZTOF  LEGNICAPOLPOL  
21 CZERWIEŃ MARTA   LUBINGRUBIKO ILO LUBINPOLPOL  
22 CZESNAKOWICZ KATARZYNA   LUBIN/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
23DYDAK DARIUSZ  NIEMSTÓWPOLPOLOK 
24 FEDOROWICZ DARIUSZ   GÓRABIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
25 FOGIEL KATARZYNA   LEGNICAPOLPOLOK 
26FUROWICZ KAROLINA  SZKLARY GÓRNEPOLPOLOK 
27FUROWICZ SEBASTIAN  SZKLARY GÓRNEPOLPOLOK 
28 GANDŻA ODYSEUSZ   POLKOWICEEWA-ODYSPOLPOLOK 
29 GAWEŁ ŁUKASZ   LEGNICAPOLPOLOK 
30 GOL TOMASZ   SZKLARY GÓRNEPOLPOLOK 
31 GOTOWIEC FABIAN   LUBINPOLPOLOK 
32 GRACZYK PIOTR   POLKOWICEKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
33 GRZESIAK RAFAŁ   GŁOGÓWKGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLPOLOK 
34GRZESIK EWA  POLKOWICEPOLKOWICEPOLPOLOK 
35 HEJBER GRZEGORZ   LUBINPOLPOLOK 
36 HENDRYKOWSKI GRZEGORZ   LUBIN --GÓRNIK OBORAPOLPOL  
37 JANAS ANDRZEJ   RADWANICEBEZ BALASTUPOLPOLOK 
38 JAWORSKA ADRIANA   LUBINPOLPOLOK 
39 JAWORSKI MATEUSZ   LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
40 JAŻŁO PRZEMYSŁAW   GŁOGÓWBBL GŁOGÓW / COPI RUNPOLPOL  
41 JOCHIMSKI DAMIAN   GŁOGÓWKGHMPOLPOLOK 
42 JOCHIMSKI GRZEGORZ   GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
43 KACZANOWSKI MARCIN   LUBINMTSPOLPOLOK 
44 KAMIŃSKI KAMIL   LUBIN17 WBZPOLPOLOK 
45KARMAZYN DAREK  GŁOGÓWPOLPOLOK 
46KARPIAK DANIEL  GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
47 KARPOWICZ TADEUSZ   GŁOGÓWMKS PIAST GŁOGÓWPOLPOLOK 
48 KASPERSKA AGNIESZKA   LUBINPOLPOLOK 
49KASPERSKI DARIUSZ  OBORAGÓRNIK OBORAPOLPOLOK 
50KASPERSKI MARCIN  LUBINPOLPOLOK 
51 KĄDZIOŁKA KRZYSZTOF   LUBIN/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
52KĘCIŃSKI ARTUR  MIŁORADZICERASZOWA MAŁAPOLPOLOK 
53 KLEPACZEK DAWID   LUBINDALEKO JESZCZE ?!? TEAMPOLPOLOK 
54 KOLAWA JAREK   LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
55ZAWODNIK ANONIMOWY   GLASSMANTEAMUSAUSAOK 
56 KONIECZNA MAŁGORZATA   POLKOWICESTOWARZYSZENIE MADNESSPOLPOLOK 
57 KOPAŃSKA KATARZYNA   LUBINSTOWARZYSZENIE MADNESSPOLPOLOK 
58 KORDUBA KAMIL   POLKOWICESTOWARZYSZENIE MADNESSPOLPOLOK 
59 KRAWCZAK KAROLINA   GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLPOLOK 
60 KRYŚ BARTOSZ   LUBINZH_RUNPOLPOLOK 
61 KRZEMIŃSKI MARIUSZ   LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
62 KUC RADOSŁAW   GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
63 KUCAB ANDRZEJ   LUBINPOLPOLOK 
64 KUCZYŃSKI MARCIN   LUBIN/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
65 KULAK PAWEŁ   GAIKIKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
66 KUREK KRZYSZTOF   MIŁKOWICEPRZEBIEGLI MIŁKOWICEPOLPOLOK 
67 KUSTRA KAROL   NYSAPOLPOLOK 
68KWARCJAN ANGELA  LUBINSTOWARZYSZENIE MADNESSPOLPOLOK 
69 LEKKI RADOSŁAW   OBORASTOWARZYSZENIE MADNESSPOLPOLOK 
70LEŚNIEWSKA ALEKSANDRA  NOWA SÓLKARATE KYOKUSHINPOLPOLOK 
71 LIZOŃ ANDRZEJ   POLKOWICERATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
72 ŁOZOWSKA EWELINA   LUBINFITARENAPOLPOLOK 
73 MALAK MARCIN   GŁOGÓWPOLPOLOK 
74MARCINIAK ANNA  CHOCIANÓWPOLPOLOK 
75 MARCINIAK MAREK   LEGNICANADLEŚNICTWO LEGNICAPOLPOLOK 
76 MARCINIAK ROBERT   LUBINPOLPOLOK 
77MARTYNA OSIŃSKA  RADWANICEPOLPOLOK 
78 MATEJCZUK EMIL   GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
79MICHAŁ STEFANOWSKI  LUBINPOLPOLOK 
80 MIDERA WALDEMAR   LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
81 OBORSKI ADAM   LUBIN/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
82 OLCZAK TERESA   LUBIN/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
83OLECHNOWSKA ANNA  LUBINPOLPOLOK 
84 OLECHNOWSKI ROBERT   LUBINPOLPOLOK 
85 OSIŃSKA AGNIESZKA   GŁOGÓWPOLPOLOK 
86OSIŃSKI ŁUKASZ  PRZEMKÓWABY DO METY - PRZEMKÓWPOLPOL  
87OSIŃSKI RAFAŁ  GŁOGÓW/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
88 OWCZAREK MARCIN   LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLPOLOK 
89 PACYNIAK MICHAŁ   LUBIN/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
90 PALIŃSKI BARTŁOMIEJ   CHOJNÓWROZBIEGANI CHOJNÓWPOLPOLOK 
91 PILAWA-CHMIELEWSKA AGNIESZKA   OBORAMADNESS CREW TEAMPOLPOLOK 
92 PIOSIK MIROSŁAW   GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
93 PIOSIK ZUZANNA   GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
94 PISKORZ ROBERT   POLKOWICEKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
95 PLEWKO JAKUB   GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
96 PLICHA TOMASZ   LUBIN/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
97 PUDŁO PIOTR   ŁUCZYNAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLPOL  
98 RADTKE MACIEJ   LUBIN/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
99 RAGAN PAWEL   WSCHOWAPOLPOLOK 
100 ROGOWSKI PIOTR   PARCHÓWSTONOGA TEAM PARCHOWPOLPOLOK 
101 ROMANIAK PAWEŁ   CHOJNÓWSTOWARZYSZENIE MADNESSPOLPOLOK 
102 ROSIECKI ŁUKASZ   LUBINPOLPOL  
103 RYBKA PRZEMYSŁAW   GŁOGÓWPOLPOLOK 
104 RYBUS PAWEŁ   KŁOBUCZYNPOLPOL  
105 SEKUŁA PAWEŁ   LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
106 SELL SŁAWOMIR   OBORAGASTRRO.PLPOLPOL  
107 SIKORA MAREK   GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLPOLOK 
108 SKIBICKA MARTA   PARCHOWSTONOGA TEAM PARCHOWPOLPOLOK 
109 SKRZYPCZAK KRZYSZTOF   RADWANICERATOWNICY ZG RUDNA/ ZG RUNPOLPOLOK 
110 SKRZYPCZAK TOMASZ   LUBINPOLPOLOK 
111SKRZYPEK ADRIAN  RAWICZMASŁOWO BIEGAPOLPOLOK 
112 SMIEINSKI FILIP   SZKLARY GÓRNEBANK SPÓŁDZIELCZY W GŁOGOWIEPOLPOLOK 
113SMOLAREK DANIEL  BRZEG DOLNYPOLPOLOK 
114 SOCHA DARIUSZ   GŁOGÓW/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
115 STANKIEWICZ ŁUKASZ   LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
116 STAWNICZY WIESŁAW   GŁOGÓWSENIOR53POLPOLOK 
117 STUPIENKO EWA   POLKOWICEEWA-ODYSPOLPOLOK 
118SURDEK MONIKA  LUBINPOLPOLOK 
119 SUSZKO SYLWIA   LUBIN/KGHM ZG RUNPOLPOLOK 
120 SZCZEPAŃSKI MARCIN   LEGNICABIEGAM POMAGAM LEGNICAPOLPOL  
121 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ   GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
122 SZCZERBA PAWEL   LUBINKGHM ZG LUBINPOLPOLOK 
123 SZELA DARIUSZ   LUBINPOLPOLOK 
124 SZELA EMILIA   LUBINPOLPOLOK 
125SZKODZIŃSKI PAWEŁ  LUBINPOLPOLOK 
126 SZLACHTER GRZEGORZ   LUBINRATOWNICY ZG RUDNA/ ZG RUNPOLPOLOK 
127 SZLUFARSKI ŁUKASZ   GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
128 SZMYGIN ANDRZEJ   LUBINPOL-SIERPOLPOLOK 
129SZMYGIN MICHAŁ  LUBINPOLPOLOK 
130 TKACZ ŁUKASZ   LUBINABY DO METY - PRZEMKÓWPOLPOLOK 
131 WARCHALA MAREK   LUBINKGHM ZG RUNPOLPOLOK 
132 WEBER KRYSTIAN   ŻARYDERMO ESTETICPOLPOLOK 
133 WEBER MALWINA   ŻARYDERMO ESTETIC ŻARYPOLPOLOK 
134 WESOŁOWSKA KLAUDIA   LEGNICAPOLPOLOK 
135 WILCZYŃSKA ADELA   GŁOGÓWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLPOLOK 
136 WOLSZCZAK KONRAD   LUBINBIEGIEM PO MARZENIA TEAMPOLPOLOK 
137ZAJAC ŁUKASZ  GREBOCICESTOWARZYSZENIE MADNESSPOLPOLOK 
138ZAJĄC IDALIA  GRĘBOCICESTOWARZYSZENIE MADNESSPOLPOLOK 
139 ZAPAŁA BOGDAN   SULECHOWOKI TEAM SULECHOWPOLPOLOK 
140ZAWADZKA EDYTA  LUBINPOLPOLOK 
141 ZENER MATEUSZ   LUBINMSPORT TEAM LUBINPOLPOLOK 
142 ZIĘTAL MONIKA   LUBINPOLPOLOK 
143 ZUBER IRENEUSZ   LUBINPOLPOLOK 
144ŻELAZKO MAREK  LUBINSAM SOBIEPOLPOLOK 
145 ŻOŁĘDZIEWSKA KAMILA   LUBIN/KGHM ZG RUNPOLPOLOK