Formularz systemu Datasport

Festiwal Biegowy Gminy Godów
Godów, 14 lipca 2019 r.


Liczba zawodników : 131
Liczba opłaconych zawodników: 30
Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Zapłacono
1  ANTCZAK-KRETKOWSKA MARIA 86NW / K2WRZEŚNIA___PAT___I___MAT___  
2  BARON ARKADIUSZ 42BIEG / M30ŁAZISKA GÓRNE  
3  BASISTA KASIA 4NW / K2PSZÓW  
4  BILIŃSKA BARBARA 90NW / K1PSZCZYNA  
5  BOBER WOJCIECH 72BIEG / M30ROGÓW  
6  BUCZAK ŁUKASZ 59BIEG / M30RYBNIKALKO TEAM RYBNIK  
7  BURDZIK WERONIKA 5BIEG / K20JASTRZĘBIE-ZDRÓJ  
8  BURDZIK WERONIKA 92BIEG / K20JASTRZĘBIE-ZDRÓJ  
9  BUREK GABRIELA 110BIEG / K30PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICE  
10  CANIBOŁ ANNA 130BIEG / K20GOŁKOWICERUNTEAM PAWŁOWICE  
11  CHMIEL JACEK 48BIEG / M60JASTRZĘBIE-ZDRÓJ  
12 CHROBOK JAKUB37BD / GOŁKOWICERUNPATOLAOK 
13  CHROBOK MICHAŁ 36BIEG / M30GOŁKOWICERUNPATOLA  
14 CIEŚLAR KATARZYNA122BIEG / K40RACIBÓRZ  
15  DOSTOŁ DOMINIK 49BIEG / M30ŁAZISKAKS M.E.T.A.  
16 DUDEK AGNIESZKA104BIEG / K30RYBNIKZESPÓŁ RZECZOZNAWCÓW MAJĄTKOWYCH  
17 FURMAN DAWID25BIEG / M30BŁAŻEJOWICEDLA MILUSI  
18  GABOR KATARZYNA 41BIEG / K20ŁAZISKA GORNEMANASLU OUTDOOR TEAM  
19  GAGJEW PAULINA 53Mila / OpenRYBNIK  
20  GAWEŁ BOGDAN 24BIEG / M60OŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJ  
21  GAZDA DOROTA 17NW / K2KATOWICESTADION ŚLĄSKI  
22  GEMBALCZYK ANNA 55NW / K2PANIÓWKI  
23 GŁADYCH IRENA73Mila / OpenBIELSKO-BIAŁA  
24  GÓRALSKI JAROSŁAW 8BIEG / M50RACIBÓRZSMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7  
25  GRZYWNA GRZEGORZ 129BIEG / M20WOJCIECHÓWKS KOZIOLEK KEDZIERZYN KOZLE  
26 HALAMA FILIP120BD / CZERWIONKA-LESZCZYNYOK 
27  HATALA PAWEŁ 74BIEG / M30BIELSKO-BIAŁA  
28  HOLONA MACIEJ 81BIEG / M50RYBNIKFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI  
29  JANCZYK GRZEGORZ 45BIEG / M40RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM  
30  JARMUŁA MAGDALENA 89NW / K1RACIBÓRZBOB RACIBÓRZ  
31  JELEŃ MICHAŁ 32BIEG / M20RYDUŁTOWY  
32  JĘCZMIONKA SZYMON 65Mila / OpenROGÓW  
33 KAMILA SKWORC128BD / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
34  KŁYŚ RYSZARD 44NW / M2GLIWICE  
35  KNURA PIOTR 56NW / M2MARKLOWICEFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI  
36 KREMSKI OSKAR131BD / WODZISŁAW SLASKISKI TEAM WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
37  KRETKOWSKI WALDEMAR 87NW / M2WRZESNIA  
38  KUCZERA BEATA 114NW / K1RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM  
39  KUCZERA ŁUKASZ 113BIEG / M30RYBNIKDECATHLON I PRZYJACIELE  
40  KUFKA JUDYTA 125BIEG / K30ŚWIERKLANY  
41  KUFKA MICHAŁ 123BD / ŚWIERKLANYOK 
42  KUŹNIK BARTŁOMIEJ 61BIEG / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI  
43  LIBARDI-KŁYŚ SYLWIA 43BIEG / K50GLIWICEBŁYSKAWICA GLIWICE  
44  LIPIŃSKI TOMASZ 39BIEG / M40SKOCZÓWLICHOTA TEAM  
45  ŁYSEK PAWEŁ 116BIEG / M40JASTRZĘBIE ZDRÓJBZIEGACZE  
46 MACHEJ MIŁOSZ121BD / JASTRZĘBIE ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE - ŻORYOK 
47  MACHEJ REMIGIUSZ 28BIEG / M30JASTRZĘBIE - ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE - ŻORY  
48  MACHEJ TYMOTEUSZ 118BD / JASTRZEBIE - ZDRÓJMARO TEAM JASTRZĘBIE - ŻORYOK 
49 MARCINIAK AMELIA95BD / SYRYNIAOK 
50  MARCISZ NATALIA 108BIEG / K30KROSTOSZOWICEINTERAKTYWNI  
51 MAREK KRZYSZTOF46Mila / OpenWODZISŁAWBRAK  
52 MATURA ROMAN35BIEG / M30KNURÓWAMATOR  
53  MĘŻYK MARIUSZ 21BIEG / M40SKRZYSZÓW  
54 MĘŻYK MARTA16BD / SKRZYSZOWOK 
55 MIELAŃCZYK MARIA107BIEG / K50PSZÓW (GMINA: PSZÓW)  
56  MIELAŃCZYK MATEUSZ 79BIEG / M30RYBNIK___PAT___I___MAT___  
57  MIELAŃCZYK PATRYCJA 78BIEG / K30RYBNIK___PAT___I___MAT___  
58  MILERT JOLANTA 20NW / K2GASZOWICE  
59  MILERT PAWEŁ 54BD / GASZOWICEOK 
60 MŁYNARCZYK JAKUB98BD / SKRZYSZÓWOK 
61 MŁYNARCZYK JAKUB99BD / SKRZYSZÓWOK 
62  MROZEK ALEKSANDRA 31BIEG / K20JASTRZĘBIE-ZDRÓJPSZCZYNA BIEGA  
63  NOGA ANGELIKA 3BIEG / K20KOZYKĘCKIE HARPAGANY  
64 NOGA BARTOSZ34BD / WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
65  NOGA KRYSTIAN 33BIEG / M30WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI  
66  OBCOWSKI ARTUR 91NW / M2OLESZYCE  
67 OCHODEK BARTOSZ83BD / WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
68  ORZYSZEK ROKSANA 26BIEG / K30RYDUŁTOWY  
69  OSETEK PAWEŁ 117BIEG / M30PSZÓWRADLINIOKI W BIEGU  
70  OŚLIZŁO MAREK 93Mila / OpenSKRZYSZÓWSOCIOS SILESIA  
71  PEŁKA URSZULA 18BIEG / K40ŚWIERKLANYDECATHLON I PRZYJACIELE  
72  PIDANTY ŁUKASZ 109BIEG / M30JASTRZĘBIE ZDRÓJ  
73  PIECHACZEK JACEK 60BIEG / M40JASTRZĘBIE-ZDRÓJINŻYNIERIA BIEGANIA TEAM  
74  PIECHOCZEK-NIEZGODA LUCYNA 27NW / K2ŻORY  
75  PIETROSZEK MARTYNA 52BD / GOŁKOWICEOK 
76  PIKSA KAZIMIERZ 38NW / M2BRZEGBRZEG  
77  PIONTEK SABINA 62BIEG / K30RACIBÓRZMIEDONIA FIT  
78 PLOCH BOZENA77BIEG / K40RACIBORZAMATOR  
79  POSPÍŠIL PETR 71BIEG / M40OTICEOTICE  
80 POTYSZ EWELINA47BIEG / K30JASTRZĘBIE ZDRÓJ  
81  PROKSA ROBERT 64BIEG / M50MYŁOWICE  
82PRZYBYŁA ILONA2NW / K2ŁAZISKAAMATOR  
83 PRZYBYŁA KACPER11BD / WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
84 PRZYBYŁA MACIEJ12BD / WODZISŁAW ŚLĄSKIOK 
85  PRZYBYŁA TOMASZ 10BIEG / M40WODZISŁAW ŚLĄSKI  
86 PYTLIK KAMIL97BD / SYRYNIAOK 
87 PYTLIK MAJA96BD / SYRYNIAOK 
88  ROSAK-SZYROCKA JOANNA 105BIEG / K40CZĘSTOCHOWAMRT  
89  RÓŻEWICZ DARIUSZ 51NW / M2TYCHYPANCE  
90  RÓŻEWICZ EWA 50NW / K2TYCHYPANCE  
91  RYSZKA MICHAL 30BIEG / M30WODZISLAW ŚLASKIFELDER TEAM  
92  SERWOTKA JAN 106BIEG / M60WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA  
93  SĘDZIK ALEKSANDER 29BIEG / M50BYTOM  
94  SĘDZIK KATARZYNA 82NW / K2BYTOMLECYMY DURŚ  
95 SIEDMINA KLAUDIA84BD / DANKOWICEOK 
96 SKWORC DAMAIN127BD / SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOK 
97  SKWORC GRZEGORZ 126Mila / OpenSIEMIANOWICE ŚLĄSKIECOJABIEGNE TEAM  
98  SŁABY ADAM 57NW / M2BIERNADLA ŻONY  
99  SŁABY JOANNA 58NW / K2BIERNAADAMS TEAM  
100  SŁUPIK TOMASZ 103BIEG / M40BEŁKELTOMS - BEŁK  
101 SMYLA AMELIA67BD / SKRZYSZÓWUKS DIAMENTOK 
102 SMYLA JULIA66BD / SKRZYSZÓWUKS DIAMENTOK 
103 SMYLA MAJA68BD / SKRZYSZÓWOK 
104  SOBOTA KAMIL 40BIEG / M30ORZESZEMANASLU OUTDOOR TEAM  
105  STACHOWSKI IRENEUSZ 1BIEG / M40WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI & MONSUN SPORT  
106  STAWARCZYK KRYSTIAN 132Mila / OpenRYBNIKOPEL ACTIVE TEAM  
107 STĘPIEŃ EMILIA119BD / CZERWIONKA-LESZCZYNYTL ROW RYBNIKOK 
108  STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA 7BIEG / K40JAWORZNOJKLA JAWOR JAWORZNO  
109 ZAWODNIK ANONIMOWY9BIEG / K20 AMATOR  
110 SZYROCKI HUBERT112BD / CZESTOCHOWAOK 
111  SZYROCKI JERZY 115BIEG / M40CZĘSTOCHOWAWD140  
112  TAISNER ALEKSANDRA 15NW / K2RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH  
113  TAISNER TOMASZ 14NW / M2RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACH  
114  TYCZYŃSKA MAŁGORZATA 70BIEG / K50POGWIZDÓWSZYBKIE ŻÓŁWIE  
115 TYCZYŃSKA PAULINA69BIEG / K30BIELSKO-BIAŁA  
116 WĘŻOWICZ FILIP111BD / SKRZYSZÓWOK 
117  WIERBICKI KRYSTIAN 63BIEG / M40PSZÓWYNO ULTRA  
118 WIŚNIEWSKI ADAM75BD / CZERWIONKA LESZCZYNYOK 
119 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ76BIEG / M30CZERWIONKA LESZCZYNY  
120 WITEK OLIWIA100BD / GOŁKOWICE (GMINA: GODÓW)OK 
121  WOLNIK JOLANTA 13NW / K2LIGOTA KSIĄŻĘCASMERFY BIEGAJĄ RAZEM PO 0.7  
122  WORYNA DAWID 124BD / ŚWIERKLANYBRAKOK 
123  WRÓBEL ANNA 102BIEG / K20PAWŁOWICERUNTEAM PAWŁOWICE  
124  WYLEŻOŁ ANNA 22NW / K2ZABRZE  
125  WYLEŻOŁ MAREK 23NW / M2ZABRZE  
126  WYROBIEC GRZEGORZ 6BIEG / M40JAWORZNOJKLA JAWOR JAWORZNO  
127  ZBICIAK ADAM 88NW / M2LUBARTÓWAMATOR  
128  ZBICIAK KINGA 94NW / K1LUBARTÓWXIV LO LUBLIN  
129  ZIELIŃSKI RAFAŁ 85BIEG / M30JASTRZEBIE-ZDRÓJKB MOSIR JASTRZBIE  
130  ZIMOŃ DAWID 101BIEG / M20RYBNIKJADYMY DURŚ  
131  ZUBELEWICZ MACIEJ 19BIEG / M20WODZISŁAW ŚLĄSKIING TECH POLAND