Zawody obsługuje firma PERSONAL BEST
naglowek
Twoje zgłoszenie będzie widoczne na liście startowej po dokonaniu opłaty za start!
Liczba zawodników : 114
Odebrało numery: 58

Lp.   Nazwisko Imię
Numer
Kraj Zapłacono Koszulka Odebrał
numer
1  ABRAMCZYK MAJA 132Dz / K 8-9STARACHOWICE-POLPOLOKOK  
2 AMBROŻY KARINA62 ZP / K30KIELCE-POLPOLOKOK  
3 BANASZEK PAWEŁ322 ZP / M40STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
4 BARAN JAN189Dz / M 6-7STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
5  BODO PRZEMYSŁAW 642 ZP / M40ŚWIERCZEKMECHANIK I PRZYJACIELEPOLPOLOKOK  
6 CHOJNACKA MAŁGORZATA762 ZP / K30ZALESICETEAM ZALESICEPOLPOLOKOK  
7  CHOJNACKI MACIEJ 562 ZP / M40ZALESICETEAM ZALESICEPOLPOLOKOK  
8  CHORAB SYLWESTER 432 ZP / M20STARACHOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOKOK 
9  CIEPLUCH BEATA 682 ZP / K50STARACHOWICEJUVENTA STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
10  CISOWSKA BARBARA 212 ZP / K30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOK  
11  CUKROWSKI PIOTR 332 ZP / M30RADOMSTREET RUN RADOMPOLPOLOKOK  
12  CYRKOWICZ BEATA 22 ZP / K30STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
13  CZUBAK PIOTR 442 ZP / M30IŁŻAIŁŻA PĘDZIPOLPOLOKOK 
14  DŁUGOSZ JACEK 72 ZP / M30STARACHOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOKOK  
15  DOLEGA DAREK 192 ZP / M50RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOKOK  
16 DRIAŃSKA AMELIA121Dz / K 8-9STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
17  DRIAŃSKI MARCIN 652 ZP / M40STARACHOWICEOSP OSINYPOLPOLOKOK 
18  DULEMBA ZBIGNIEW 692 ZP / M30SKARŻYSKO-KAMIENNAJUVENTA KOBEX STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
19 DURLIK OLIWIA186Dz / K10-12KIELCEPOLPOLOKOK 
20  GŁOGOWSKI PIOTR 92 ZP / M30RADOMSTREET RUN RADOMPOLPOLOKOK  
21  GURSIEL TOMASZ 222 ZP / M30KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOK  
22  GUZERA PAWEŁ 572 ZP / M40BRONKOWICEPOLPOLOKOK  
23  GWÓŹDŹ IRENEUSZ 792 ZP / M40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
24 IWAN IGOR115Dz / M 0-5KIELCEOKOK  
25 IWAN MARTYNA116Dz / K 0-5KIELCEPOLPOLOKOK  
26  IWAN TOMASZ 582 ZP / M20KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLPOLOKOK  
27  JEDLIŃSKA AGNIESZKA 502 ZP / K30KIELCESTOWARZYSZENIE SKRZYDLACI DZIECIOMPOLPOLOKOK 
28 JÓŹWICKA ZOFIA122Dz / K 0-5MIRZECPOLPOLOKOK  
29  JÓŹWIK GRZEGORZ 122 ZP / M40STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
30  JÓŹWIK KACPER 117Dz / M 8-9PAWŁÓWSKS STAR STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
31 JÓŹWIK MATEUSZ118Dz / M 0-5PAWŁÓWSKS STAR STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
32  KANIA PRZEMYSŁAW 362 ZP / M20STYKÓWDB-TRANS STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
33  KĘPIŃSKI PIOTR 132 ZP / M20STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
34  KOHUT RAFAŁ 252 ZP / M50GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKOK 
35  KONIARZ MICHAŁ 712 ZP / M50BRZEGBRZEGPOLPOLOKOK  
36  KORPIK KRZYSZTOF 102 ZP / M40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
37 KOWALCZYK MATEUSZ772 ZP / M14RATAJEPOLPOLOKOK 
38  KRAWCZYŃSKI JANUSZ 352 ZP / M50GROMADZICEOSTROBIECPOLPOLOKOK  
39  KRZEŚNIAK KACPER 113Dz / M 8-9SKARYSZEWSKARYSZEWPOLPOLOKOK  
40  KRZYŻANOWSKI PAWEŁ 172 ZP / M20STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
41  KUTERA DAMIAN 512 ZP / M30DĄBROWACZARNECKI RUN TEAMPOLPOLOKOK  
42  KWIATEK MICHAŁ 522 ZP / M30STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
43  LEFEK MARLENA 782 ZP / K30PAWŁÓWPOLPOLOKOK 
44  LUBIŃSKI JAROSŁAW 722 ZP / M20LIPNOKKL KIELCEPOLPOLOKOK  
45  MACHEL WOJCIECH 185Dz / M 8-9STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
46  MACIĄG MAGDALENA 592 ZP / K30STARACHOWICESTARACHOWICE-NET.PLPOLPOLOKOK 
47 MACIEJEWSKA KAROLINA82 ZP / K30KIELCE-POLPOLOKOK  
48 MACIEJEWSKI KONRAD106Dz / M10-12KIELCEPOLPOLOKOK  
49 MAJCHRZAK SŁAWOMIR732 ZP / M50STARACHOWICESZKOŁA PODSTAWOWA W TYCHOWIE STARYMPOLPOLOKOK  
50  MAJEWSKA MONIKA 182 ZP / K40OSTROWIEC ŚW.POLPOLOKOK  
51  MAKOWSKA ANNA 342 ZP / K20STAW KUNOWSKIPOLPOLOKOK 
52 MAKOWSKI OSKAR123Dz / M 6-7ZALESICETEAM ZALESICEPOLPOLOKOK  
53 MAZUREK MARTA742 ZP / K30KIELCEPOLPOLOKOK  
54 MICHAŁ MINDA112 ZP / M40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
55 MINNER MAGDALENA232 ZP / K20GÓRNOPOLPOLOKOK  
56 MINNER ROMAN242 ZP / M30GÓRNOPOLPOLOKOK  
57  MŁUDZIŃSKI PIOTR 602 ZP / M40MIRZECZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
58  MŁYNARCZYK ALEKSANDER 111Dz / M 6-7KIELCEPOLPOLOKOK  
59  MŁYNARCZYK MAKSYMILIAN 112Dz / M 0-5KIELCEPOLPOLOKOK  
60 NOWAK KAROL162 ZP / M30STARACHOWICENIEZRZESZONYPOLPOLOKOK  
61  ORDYŃSKA ANIA 382 ZP / K30SKARŻYSKO-KAMIENNASSC SUCHEDNIÓWPOLPOLOKOK  
62  PORADA BARTOSZ 126Dz / M 0-5NOWE CHECHŁOPOLPOLOKOK  
63 PORADA IGOR127Dz / M 0-5NOWE CHECHŁOPOLPOLOKOK  
64  POWRÓZEK DOMINIK 532 ZP / M30STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
65 PSZONAK MICHAŁ612 ZP / M20JANIKPOLPOLOKOK  
66  PYTEL MARIA 32 ZP / K30STARACHOWICESZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
67 SERAFIN ANTONINA101Dz / K 6-7STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
68  SERAFIN DARIUSZ 452 ZP / M50STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
69  SERAFIN MAGDALENA 462 ZP / K40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
70 SERAFIN MARIA LUDWIKA472 ZP / K20STARACHOWICETHE SERAFIN`S RUNNING TEAMPOLPOLOKOK 
71 SERAFIN MELANIA102Dz / K 0-5STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
72  SITARSKI KAROL 482 ZP / M30KIELCEWOŹNIAK RUNNING TEAMPOLPOLOKOK  
73  SKOBEL ROBERT 262 ZP / M40RADOMSZAKAL BIEGAPOLPOLOKOK  
74  SKOBEL TOMASZ 142 ZP / M40RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOKOK  
75  SKUZA SEBASTIAN 372 ZP / M20OSTROŻANKANIEZRZESZONYPOLPOLOKOK  
76  SŁAWIŃSKI KAZIMIERZ 542 ZP / M40KIELCEPOLPOLOKOK  
77  SOWA WOJCIECH 152 ZP / M30WARSZAWAPOLPOLOKOK  
78  SPUTOWSKI JUREK 392 ZP / M60RADOMBIEGIEM RADOM!POLPOLOKOK  
79  STAŃCZAK LIDIA 492 ZP / K40STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
80 STAŃCZAK NATALIA107Dz / K 0-5STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
81  SUŁECKI KAMIL 302 ZP / M30STARACHOWICESTARACHOWICEPOLPOLOKOK 
82 SUROWIEC BARBARA124Dz / K 6-7STARACHOWICE-POLPOLOKOK  
83 SUROWIEC MATEUSZ125Dz / M 8-9STARACHOWICE-AP STAR STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
84  SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW 42 ZP / M30STARACHOWICESZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLPOLOKOK 
85 SZYMAŃSKA AGATA103Dz / K 6-7STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
86 SZYMAŃSKA MAGDALENA272 ZP / K30STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
87 SZYMAŃSKI MIKOŁAJ104Dz / M 0-5STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
88  SZYMAŃSKI TOMASZ 282 ZP / M30WACHOCKZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
89 ŚWIOSTEK ALAN133Dz / M 6-7RADOMPOLPOLOKOK  
90 TARNOWSKI JACEK52 ZP / STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOK  
91 TCHURZ DORIAN109Dz / M10-12STARACHOWICE-POLPOLOKOK  
92 TCHURZ FABIAN110Dz / M 0-5STARACHOWICE-POLPOLOKOK  
93  TKACZYK KATARZYNA 622 ZP / K30OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLPOLOKOK  
94  TOKARSKA DONATA 662 ZP / K20KUNÓWOSTROBIECPOLPOLOKOK  
95 TULIK ZOFIA108Dz / K 8-9STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
96 WACŁAWIK FRANCISZEK128Dz / M10-12STARACHOWICEJUVENTA KOBEX STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
97  WĄTLA ANNA 402 ZP / K40WIERZBICATEAM ZALESICEPOLPOLOKOK  
98  WĄTŁA GABRYSIA 412 ZP / K14WIERZBICAPOLPOLOKOK  
99  WĄTŁY WOJCIECH 422 ZP / M30WIERZBICATEAM ZALESICEPOLPOLOKOK  
100 WĘGIELNIK ANTONI130Dz / M 0-5GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLPOLOKOK 
101 WIECZOREK WIOLETA632 ZP / K30WĄCHOCKZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
102 WOJTAN AMELIA105Dz / K10-12STARACHOWICEJUVENTA KOBEX STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
103 WOJTAN MARCIN292 ZP / M30STARACHOWICEJUVENTA KOBEX STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
104  WOJTON MICHAŁ 202 ZP / M30STARACHOWICEJUVENTA KOBEX STARACHOWICEPOLPOLOKOK 
105  WOŹNIAK REMIGIUSZ 312 ZP / M40OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIHBKTPOLPOLOKOK  
106 WZOREK BARTOSZ134Dz / M10-12AMBROŻÓWPOLPOLOKOK  
107 WZOREK ELIZA129Dz / K 8-9STARACHOWICEJUVENTA KOBEX STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
108 WZOREK KAMILA752 ZP / K30STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
109  WZOREK MICHAŁ 702 ZP / M30STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
110  ZIELONKA ANDRZEJ 552 ZP / M50RATAJE-POLPOLOKOK  
111 ŹŁOBECKA ALEKSANDRA131Dz / K10-12ŚWIĘTOMARZPOLPOLOKOK  
112 ŻEBER DARIUSZ119Dz / M 8-9STARACHOWICEOKOK  
113 ŻEBER MAREK120Dz / M10-12STARACHOWICEPOLPOLOKOK  
114  ŻŁOBECKI PIOTR 672 ZP / M40ŚWIĘTOMARZPOLPOLOKOK